Leczenie protetyczne

20 Styczeń
2017

Nasi protetycy to wybitni specjaliści dysponujący nowoczesną wiedzą popartą latami praktyki.

Współczesna stomatologia łączy w sobie różne metody po, które mają na celu zapewnić piękny, zdrowy uśmiech. Równe białe zęby są podstawą estetycznego wyglądu twarzy. Na szczęście metody wykorzystywane w Naszym Centrum w Krakowie w ramach stomatologii estetycznej pozwalają na naprawę wszelkich niedoskonałości. Korektę kształtu i koloru uzębienia umożliwiają porcelanowe licówki, korony, protezy.
Wskazania do leczenia

Stomatologia estetyczna to doskonałe rozwiązanie dla osób:

  •  z zębami nierównymi - stłoczonymi, wychylonymi,
  •  zębami z przebarwieniami,
  •  z  brakami zębowymi – opracujemy sposób uzupełnienia uzębienia,
  •  ze szparami między zębami


Nasza oferta obejmuje:

W naszym Centrum Stomatologii wykonujemy protezy, licówki, korony i szyny relaksacyjne. Zajmujemy się także naprawą protez.

PROTEZY CAŁKOWITE

Protezy całkowite - stosowane w przypadku bezzębia - wykonywane są przez Centrum Dentystyczne w Krakowie z akrylu. Proteza składa się z płyty protezy oraz sztucznych zębów, które imitują naturalne zęby. Ważny jest również kolor - dobierany tak, by wyglądał najbardziej naturalnie.

PROTEZY CZĘŚCIOWE

Częściowe braki uzębienia uzupełnia proteza częściowa, która opiera się na zębach własnych, dzięki czemu siły zgryzowe zostają rozłożone. Jej zaletą jest także idealne dopasowanie do jamy ustnej pacjenta, ograniczony zasięg płyty oraz trwałość.

LICÓWKI

W ramach usług stomatologii estetycznej w Krakowie wykonujemy również licówki. Licówki to cienka warstwa materiału, mocowana na przednią część zęba. Pełnią funkcję głównie  estetyczną. Dzięki licówkom można skorygować kształt, kolor  i wielkość zębów. Zalecane są pacjentom, których zęby są nieodwracalnie przebarwione, pęknięte oraz osobom z niewielkimi wadami zgryzu.

Autor

Redakcja dsdental

To może Cię zainteresować